Výživový poradca – Rasťo Bagita

 

Výživa je už od počiatkov ľudstva najzákladnejším kameňom úrazu. Momentálne žijeme v dobe nadbytku a preto mnoho krát chýbajúce znalosti z vyváženej výživy vedú k civilizačným ochoreniam, obezite, zdravotným problémom, zníženému sebavedomiu, slabosti atď… Slovenský klub zdravia však má pre Vás pripravenú službu výživového poradenstva a to priamo od akreditovaného výživového a certifikovaného poradcu Rastislava Bagitu.

Rastislav Bagita 

Tel. kontakt : 0917 236 108


 

 

Ukážka stravovacieho plánu

 

Výživové poradenstvo vo veľkej miere prispieva k rýchlejšiemu dosiahnutiu Vašich osobných cieľov. Či už sa chcete cítiť lepšie, spáliť nejaké tie kilá navyše alebo mať neustáli progres pri svojej športovej aktivite.

Mnoho ľudí sa pri myšlienke na chudnutie desí drastických diét. Ich predstava o jedálničkoch je frustrujúca pretože majú pred očami obrovské šalátové porcie alebo predstavu nutnosti hladovania. V realite je to však úplne inak. Nesprávne stravovania je pre organizmus rovnako škodlivé ako hladovanie alebo nedostatočná výživa organizmu.

Ja Vám pomôžem vyriešiť Vaše problémy a dosiahnuť svoje ciele čo najjednoduchšou a najpríjemnejšou formou. Jedálničky sú pestré, nastavené podľa Vašich obľúbených a odmietaných potravín.

Moji klienti sú mnoho krát prekvapení veľkosťou porcie.

Z úsmevom prijímame spätnú väzbu o “ plnom brušku z ktorého ubúda“.

Nechajte si aj vy poradiť od akreditovaného a certifikovaného výživového poradcu a dosiahnite svoje ciele omnoho rýchlejšie.

Vzdelanie:

 

Akreditácia „Poradca pre výživu“  :

 

Certifikát „poradca pre výživu a suplementáciu“ (doba trvania kurzu – 6 mesiacov):

Certifikát :

Certifikát od spoločnosti Planeat na tvorbu výživových plánov : 

Výživovému poradenstvu sa aktívne venujem od roku 2014.

Mám za sebou prednášky na stredných a základných školách, seniorských domovoch, verejné prednášky.

Člen Aliancie výživových poradcov ČR a SR

Aktívne spolupracujem a konzultujem s odborníkmi z radov lekárov, vedcov a laborantov.

Spolupráca na projekte NU3GEN s doc. Ing. Radoslav Židek, PhD. a Ing. Marek Šnirc, PhD.

Spolupracoval som na knihe 107 neodolateľných smoothie receptov spolu s MUDr. Igor Bukovský, PhD. a 16 odborníkmi zo sveta zdravia a zdravej výživy zo Slovenska a Česka.

 

 

V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. čísle 0917 236 108.

Osobné stretnutia robím v oblasti Levíc, Štúrova, Nových Zámkov, Bratislavy, Nitry.

FB KONTAKT 

 


ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

One comment on “Výživový poradca – Rasťo Bagita”

  1. Tomáš Sebechlebský

    Do tohto tzv. projektu som sa zapojil aj ja. Nebol som zo sebou spokojný a tak som si povedal že musím zohnať nejakého odborníka. Na začiatku som mal 109 kg. Teraz mám okolo 99 kg .Meriam 180cm . Ťažko sa mi hýbalo a behalo. Keďže som florbalista tak to nebolo zrovna ideálne. Zavolal som teda Rasťovy a dohodli sme si stretnutie. Spýtal sa ma pár otázok ohľadom stravy ,čo mám rád atď… . Po približne týždni mi Rasťo doniesol jedálniček prispôsobený len mne. Človek to až tak nevníma že chudne lebo má dosť jedla na celý deň a necíti sa hladný. Ja som to ani nevnímal že som sa nejak zmenil až dokým mi ľudia okolo mňa nezačali hovoriť že ako som schudol. Bol som milo prekvapený. Z mojej vlastnej skúsenosti určite doporučujem. Tomáš (14 r.)

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív