Výživa pleti ? Stavte na Nutrikozmetiku !

Dnes sa o svoj zovňajšok ženy starajú oveľa viac ako kedykoľvek predtým.  Snažíme sa zaradiť starostlivosť o seba do svojho životného štýlu každý deň. Cvičíme jogu, jeme zdravé jedlá, chodíme behať, cvičiť, doprajeme si čas pre seba, sledujeme módu a trendy v oblastiach krásy, kozmetiky, dekoratívnej kozmetiky.

Do popredia oblasti krásy sa dostáva ale úplne nový pojem NUTRIKOZMETIKA.

ARTISTRY™ a NUTRILITE™, najpredávanejšie značky v oblasti luxusnej starostlivosti o pleť a výživových doplnkov sa spojili a prinášajú revolúciu v spôsobe starostlivosti o pleť – novú, inovatívnu značku  v kategórii nutrikozmetiky: TRUVIVITY BY NUTRILITE™.

Nutrikozmetika sú výživové doplnky, ktoré podporujú fungovanie a štruktúru pleti – sú to prípravky pre krásu, ktoré účinkujú zvnútra, aby zlepšili vonkajší vzhľad pleti.

Ako dožeme užívaním TRUVIVITY zlepšiť kvalitu pleti?

Každá žena chce mať krásnu hydratovanú a vyživenú pokožku. K tomu potrebujeme podporiť tvorbu ceramidov v pleti. CERAMIDY sú určitý druh lipidov (tukov) v pleti. Sú ako „stavebným cementom“ pre bunky. Vytvárajú ochrannú bariéru pred úbytkom vlhkosti a výživných látok z pleti.

Produkcia ceramidov však vekom klesá. Žena v 20r. života má schopnosť 50% produkcie ceramidov, žena v 35-40r života len 20%. Vedci preto vyvinuli špeciálny PHYTOCERAMIDE COMPLEX, ktorého zdrojom sú bezlepkové rastlinné ceramidy z celozrnnej pšenice

(Patent: PhytoCeramide Complex je patentovaný ako Ceramosides™ spoločnosťou EPI France.)

Phytoceramidový complex v TRUVIVITY spôsobuje 90% nárast ceramidov v pleti! Vaša pleť bude vyzerať mlado, krásne, hydratovane a sviežo.

ZISTI VIAC O ANALÝZE PLETI OD SLOVAK HEALTH CLUB

Na krásu pleti pôsobí starnutie pleti. Poznáme vnútorné a vonkajšie starnutie pleti. Vonkajšie starnutie vieme ovplyvniť používaním kvalitnej kozmetiky, no mali by sme sa tak isto venovať pozornosť aj vnútornému starnutiu pleti. Okrem zdravého životného štýlu, eliminovaním stresu, dostatkom spánku, kvalitným a správnym pitným režimom pôsobí na pleť aj správna výživa. Vedci skúmali 10tky rokov prírodné zložky, ktoré dokážu najviac podporiť krásu a zdravie pleti. Zo všetkých zložiek z prírody vybrali 3, ktorých špeciálnu kombináciu dali dokonca patentovať.

PHYTOINFUSE™ COMPLEX (Patent č. 7 348 034 B2 v Spojených štátoch) obsahuje trio prírodných prísad:
EXTRAKT GOJI(kustovnica čínska)

EXTRAKT ZO ŠÍPOK

EXTRAKT HROZNOVÝCH SEMIEN

14962879_10207819775396308_578435571_n

Tento complex pracuje na bunkovej úrovni – pomáha ochraňovať a obnovovať kolagén a elastín. Rozjasňuje, spevňuje, vypína a redukuje vrásky. Odbúrava oxidačný stres buniek- likviduje voľné radikály, ktoré degenerujú bunky, podporujú prirodzený proces obnovy buniek v pleti. Dokáže predlžovať životnosť bunky, pôsobí na TELOMÉRU (Telos-koniec, meros-časť) Jej dĺžka určuje ako dlho sa bude ešte bunka deliť, kedy odumrie. Pri delení sa teloméra skráti. Príliš krátka teloméra znamená bunečnú smrť. Teloméry sa nachádzajú na konci chromozómu a chránia ho pred jeho poškodením pri delení buniek.

 S Truvivity dokážeme predĺžiť bunkám život a tým omladiť celkovo pokožku a organizmus

15046166_10207819768916146_841686888_n 14971444_10207819771876220_932213684_n

14962275_10207819776636339_603770804_n

 

Beauty power drink TRUVIVITY, ktorý sa nachádza v praktických sáčkoch, ktoré môžete mať stále so sebou nech ste kdekoľvek. V doobedňajších hodinách rozmiešajte Truvivity beauty power drink v 2dl vody a vypite maximálne do 1 hod. Beauty drink nepite s kávou, žiadnym kofeinovým nápojom a svoje vitamínové doplnky užite 2 hodiny pred alebo po užití TRUVIVITY beauty power drinku.

Beauty supplements TRUVIVITY…je to tabletová forma Nutrikozmetiky, ktorá sa užíva na noc. Užite dve tablety Truvivity večer pred spaním. Dodržiavajte doporučené dávkovanie a neprekračujte ho. Dosiahnete tým najlepšie výsledky.

Kedy uvidím na sebe zmenu?

Každá žena postrehla zmenu individuálne. Priemerne sa viditeľný pocit a zmena prejaví po užití prvého balenia TRUVIVITY, ktorý je určený na mesiac používania.

Výsledky sú badateľné v zlepšení hydratácie pleti, jej pružnosti, jasu a sviežeho vzhľadu pleti.

Ak k tomu pridáte kvalitnú starostlivosť z rady ARTISTRY, dosiahne Vaša pleť úplne iný level, ktorý určite spozoruje aj Vaše okolie.

ABOUT THE AUTHOR

O kráse pleti nerozhodujú občasné návštevy u kozmetičky a estetických chirurgov,ale to, ako sa o svoju pleť staráme každý deň. Už roky učím ženy a mužov, ako sa majú správne starať o svoju pleť a aby sa nebáli do svojej pleti investovať. Tvár a pekná pleť nás reprezentuje tak isto ako naše oblečenie a náš prejav. Často vidím ľudí ako investujú do super oblečenia, ale svojej pleti venujú minimum. Práve toto sa snažím meniť!

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív