Rasťo Bagita : Prečo som sa rozhodol pracovať s Nutrilite?

K oblasti výživového poradenstva neodmysliteľne patria výživové doplnky. V obchodných centrách, internetových predajniach či lekárňach nájdete v dnešnej dobe nespočetné množstvo výživových doplnkov.

V časoch mojich začiatkov tj rok 2014 som sa rozhodol orientovať cestou poskytovania služieb v tejto oblasti. Uvedomoval som si potrebu nájsť obchodného partnera, s ktorým môžem spojiť svoje meno. Na trhu nájdeme mnoho dodávateľov výživových doplnkov, no nie každý však má dostatočnú kvalitu a stabilné meno. Tieto dva parametre sú pre mňa totiž to najdôležitejšie. Človek sa väčšinou  začne rozhliadať po značkách, ktoré pozná. Mal som však neuveriteľné šťastie, že značka Nutrilite si našla práve mňa.

Nebolo to však hneď také ružové. Som totiž skeptik a cholerik zároveň. Pred tým, ako som sa rozhodol spojiť značku Slovak Health Club s doplnkami výživy Nutrilite, predchádzalo podrobné rýpanie sa v materiáloch, katalógoch, informáciach na internete. Veď to poznáte keď si zisťujete informácie. Puzzle informácií však do seba zapadali a poslednou chýbajúcou časťou boli pozitívne ohlasy okolia a zákazníkov.

Prečo teda Nutrilite?

Nutrilite je tohoto roku (2017) na trhu 82 rokov. Je to žijúci Dinosaurus ! Má za sebou históriu , dlhú a úspešnú históriu.

Ďalší z množstva faktorov prečo práve Nutrilite – štyri vlastné farmy s certifikáciou organického pestovania plodín.

Na farmách Nutrilite sa ako ochrana pred škodcami nepoužívajú pesticídy, ale príroda sama. Napríklad zlatoočka obyčajná sa využíva ako najefektívnejšia obrana pred škodlivým hmyzom.

Štyri výskumné centrá, medzi ktoré patrí aj Nutrilite Health Institute v Kalifornii, ktorý má cez 3200 m². Zamestnáva cez 150 vedcov.

Výrobný proces Nutrilite je uzavretý, čo znamená, že od semienka po tabletku sa o pestovanie, spracovanie ,výrobu, balenie stará firma Nutrilite. Nestane sa teda, že by sme v doplnkoch výživy našli produkty z inej výroby alebo od cudzieho dodávateľa.

Doplnky výživy Nutrilite obsahujú koncentráty a extrakty z rastlín a bylín čo sú najlepšie biologicky využiteľné výťažky. Mimochodom na Slovenskom trhu som nenašiel žiadne iné doplnky výživy s obsahom koncentrátov z rastlín či bylín.

Partneri, ktorí užívajú suplementáciu dolnkov výživy Nutrilite tiež nepatria medzi najmenšie mená. Nájdeme medzi nimi napríklad : team Jána Železného – Atlét sveta v roku 2000, AC Milano futbalový team, dokonca majú vlastné laboratórium pre správnu výživu hráčov, Asafa Powell – olympíjsky výťaz v roku 2006,beh na 100m, Erthquakes Futbalový team zo San Jose , v roku 2016 dokonca sponzor slovenských biatlonistov a mnoho ďalších.

Toto je len pár nepatrných dôvodov prečo práve Nutrilite.  Môj hlavný dôvod však je vlastná spokojnosť. Okrem toho, že prakticky neviem čo je to byť chorý, mi Nutrilite pomáha zvládať každodenné povinnosti spojené s rozvojom firmy a značky, osobným rastom, vstrebávaním obrovského množstva informácií z oblasti zdravia a výživy a mnoho, mnoho mnoho ďalších vecí…

 

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív