Prečo som sa rozhodla pracovať so značkou ARTISTRY?

Takže prečo práve ARTISTRY? Na úvod Vám prezradím zopár faktov a hlavne moje dôvody…

Viete, čo ma ale najviac presvedčilo? VÝSLEDKY!!! To nie sú iba „krémiky“ Keď som sledovala ženy, čo používali ARTISTRY 20, 30, niektoré 40 rokov, vôbec som im nevedela odhadnúť vek. Vyzerali oveľa mladšie, mali krásnu žiarivú a zdravú pleť aj bez plastických operácií a botoxu. Už 12 rokov som na pleti nemala nič iné, iba ARTISTRY a zažívam to isté. Už teraz mi nevedia odhadnúť vek, väčšinou odpočítajú tak 10 rokov 🙂

ARTISTRY však nefunguje iba na získanie krásnej mlado vyzerajúcej pleti. Hravo dokáže zvládnuť aknóznu pleť, hyperpigmentácie, dehydratáciu pleti, dokonca ste schopní nahradiť určité drahé ošetrenia u dermatológa, ktoré si môžete aplikovať samé, bezpečne a v pohodlí Vášho domova.

fotka shc

9 Základných informácií o značke Artistry

  • ARTISTRY založila Edith Rehnborg v roku 1968.
  • Patrí medzi 5 najpredávanejších prestížnych kozmetických značiek na svete.
  • Je to jediná značka priameho predaja, ktorá sa dostala do prestížnej kategórie a dokonca patrí medzi 5 najpredávanejších!
  •  ARTISTRY má najväčšie kozmeticko-dermatologické centrum na svete, kde pracujú vedci s najvyšším možným vzdelaním v oblasti kozmetiky a dermatológie.
  • Účinnosť kozmetických zložiek nikdy netestovali na zvieratách, ale na umelo vytvorených bunkových kultúrach. Všetky prírodné zložky sú z fariem Nutrilite prvotriednej kvality.
  • ARTISTRY spája najpokrokovejšie vedecké technológievý s cieľom objavovať najlepšie rastlinné prísady, ktoré pôsobia na kvalitu a zdravie pleti. Dokonale spája vedu a prírodu.
  • Značka ARTISTRY vlastní 200 patentov a vyše 100 patentov je v procese schvaľovania, čím sa dostala na špičku medzi kozmetickými značkami.
  • Neustále prináša na trh nové výskumy a objavy súvisiace s pleťou a rôznymi rastlinnými zložkami a technológiami.
  • Už niekoľko rokov je ARTISTRY sponzorom MISS AMERIKA a môžete ju vidieť aj na NYFW a v popredných časopisoch.

znacky

ZISTI VIAC O ANALÝZE PLETI OD SLOVAK HEALTH CLUB

Takže pre tieto dôvody som sa rozhodla pre ARTISTRY. Pre svoje klientky chcem to najlepšie. Chcem, aby ste videli výsledky a zažívali ten pocit aj Vy. Aj Vy môžete vyzerať o 10 rokov mladšie a mať krásnu pleť. Aj vy máte právo sa o seba starať, vyzerať a cítiť sa super. Ako píše Emma Tekelyová vo svojej knihe Vek je len číslo, aj pre Vás to môže byť číslo, ktorému bude okolie len ťažko veriť.

 

ABOUT THE AUTHOR

O kráse pleti nerozhodujú občasné návštevy u kozmetičky a estetických chirurgov,ale to, ako sa o svoju pleť staráme každý deň. Už roky učím ženy a mužov, ako sa majú správne starať o svoju pleť a aby sa nebáli do svojej pleti investovať. Tvár a pekná pleť nás reprezentuje tak isto ako naše oblečenie a náš prejav. Často vidím ľudí ako investujú do super oblečenia, ale svojej pleti venujú minimum. Práve toto sa snažím meniť!

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív