NUTRILITE™ – Informácie o značke

Nevyvážená strava môže viesť k nedostatku kľúčových živín v našom tele: makronutrientov, mikronutrientov a fytonutrientov. Tieto živiny sú univerzálne a potrebuje ich každý, nezávisle od veku a životného štýlu. Na pomoc pri prekonávaní takejto medzery v stravovaní NUTRILITE™ uvádza Foundational Trio – sadu troch navzájom sa dopĺňajúcich výrobkov, ktoré spolu vychádzajú v ústrety potrebám vašej výživy. Foundational Trio zahŕňa All Plant Protein, Omega-3 Komplex a DOUBLE X™ alebo DAILY.

Využite priaznivé účinky kompletnej dennej výživy s NUTRILITE™ Foundational Triom!

NUTRILITE je najpredávanejšia značka vitamínov a výživových doplnkov na svete.* Je to značka vitamínov a výživových doplnkov poskytujúca kompletný rad nutričných výrobkov a výrobkov pre pocit zdravého bytia, vrátane esenciálnych vitamínov, minerálov, antioxidantov, bylinných prípravkov, výživy pre športovcov a náhrady stravy.

Zakladateľ spoločnosti Dr. Carl Rehnborg a jeho znalosti získané počas pobytu na Ďalekom východe inšpirujú NUTRILITE pri spájaní síl – možností vedy a prirodzených užitočných vlastností rastlín – už od roku 1934. Naše inovatívne využívanie vedy na umocnovanie prospešných vlastností fytonutrientov – živín nachádzajúcich sa v rastlinách – je odvtedy hlavným cieľom značky NUTRILITE. Dnes hrdo slávime 80 rokov našej snahy pomáhať ľuďom na celom svete cítiť sa dobre a žiť aktívnym spôsobom života.

Prečo NUTRILITE?

Značka NUTRILITE je vybudovaná na princípe „od semienka po tabletu“, ktorý spája prírodu a vedu v dokonalej harmónii.Počas svojho pobytu v Číne pre takmer 100 rokmi zakladateľ Nutrilite Carl Rehnborg objavil dôležitosť potravín na báze rastlín. Jeho poznatky z reálneho života a rozsiahly výskum živín pochádzajúcich z rastlín vyústili so vytvorenia značky výživových doplnkov NUTRILITE.V roku 1934 Nutrilite uviedol na trh v USA prvý multivitamínový/multiminerály výživový doplnok s obsahom fytonutrientov.Veda:

  • Nutrilite zamestnáva viac ako 150 vedcov, výskumníkov a vzdelávacích pracovníkov, čo je jeden z najväčšíc vedeckých tímov v tomto odvetví.
  • Nutrilite celosvetovo produkuje viac ako 15 miliárd vitamínových a minerálových tabliek a gélových kapsúl ročne.

Príroda:

  • Značka NUTRILITE™ je jednou z mála vedúcich svetových značiek výživových doplnkov, ktoré hospodária na vlastných farmách s trvalo udržateľným poľnohospodárstvom.
  • Namiesto toho, aby sme sa spoliehali na škodlivé pesticídy, herbicídy alebo chemické hnojivá, nechávame prírodu, aby si robila svoju prácu.
  • Osem desaťročí trvalo udržateľným farmárskych metódam, kým sa stali integrálnou súčasťou vývoja výrobkov NUTRILITE.
  • Tím Nutrilite zdokonalil metódu „od semienka po tabletu“ tak, aby zachovávala účinnosť a maximalizovala konzistentnosť, pôsobenie a bezpečnosť výrobkov NUTRILITE.
  • Fytonutrienty tvoria rozdiel.
  • Fytonutrienty sú rastlinné živiny, ktoré dávajú ovociu a zelenine ich pestré sfarbenie.
  • Výživové doplnky na rastlinnej báze obsahujú fytonutrienty, ktoré sú prirodzenou súčasťou rastlín.
  • Osadenstvo Nutrilite, ktoré tvorí viac ako 150 vedcov, výskumníkov a vzdelávacích pracovníkov, neustále pracuje na zvyšovaní kvality výrobkov NUTRILITE.

Nutrilite vykonáva 25 000 testov každý mesiac a viac ako 500 000 kontrol kvality ročne, aby sa zabezpečila úroveň kvality.

Poľnohospodárstvo

Všetky naše farmy – s rozlohou vyše 6 000 akrov v štáte Washington, v Mexiku a v Brazílii obohacujú pôdu a vyhýbajú sa umelým hnojivám, pesticídom a herbicídom. Tiež sú dobrými globálnymi susedmi, ktorí sa starajú aj o komunitu, v ktorej pôsobia.

Všetky rastliny sú spracované v priebehu niekoľkých hodín po zbere, aby sa v nich zachovalo toľko výživných látok, koľko sa len dá.

Fytonutrienty

Pri šetrnom spôsobe spracovania sú rastlinné suroviny dehydrované a skoncentrované do jemného prášku (nazývaného koncentrát), ktorý obsahuje prirodzené živiny a fytochemikálie a neobsahuje vodu. Aj keď každý jeden NUTRILITE koncentrát je jedinečný, všetky majú jedno spoločné – na ich počiatku bola rastlina bohatá na dôležité živiny. Tieto koncentráty sa pridávajú do mnohých výrobkov NUTRILITE kvôli svojmu vysokému obsahu fytonutrientov.

NUTRILITE Vedecký prístup

Pred rokmi náš zakladateľ Carl Rehnborg priekopnícky zavádzal presné techniky analýzy nutričnej hodnoty určitých rastlín. V súčasnosti vedeckí pracovníci NUTRILITE na celom svete používajú najnovšie metódy a technológie, aby zdokonalili spôsoby extrakcie tak, aby mala maximálnu účinnosť, aby sa z našich rastlinných surovín vyťažilo to najlepšie a hľadajú aj nové prísady do našich výrobkov. Naši vedci skúmajú nové zloženia výrobkov a inovujú metódy spracovania surovín, hľadajú nové prísady a vylepšujú existujúce zloženia a používajú pritom vysokoúčinné testovacie a analytické zariadenia, aby čo najviac zvýšili a optimalizovali obsah živín v rastlinných koncentrátoch.

Každý výrobok NUTRILITE je výsledkom náročného testovania v teréne a laboratórnych analýz, ktoré vykonávajú mikrobiológovia, chemici, farmakológovia, odborníci na výživu a iné vedecké profesie.

Hoci sa to nevyžaduje, pri výrobe všetkých výživových doplnkov NUTRILITE dodržiavame osvedčené výrobné postupy (Good Manufacturing practices, GMPs), aby sa zabezpečilo, že výrobky NUTRILITE sú bezpečné, správne označené a sú najvyššej kvality. Vykonávame 25 000 testov na kontrolu kvality mesačne a viac ako 400 000 skúšok výrobkov každý rok.

Správna životospráva

Správna životospráva nemusí znamenať dokonalé zdravie. Správna životospráva znamená prispôsobenie spôsobu života zdedeným zdravotným predispozíciám a robenie osobných rozhodnutí, ktoré sú potrebné k tomu, aby sme žili tak zdravo, ako je to možné. Aby ste sa zamerali na svoje osobné potreby, zvoľte si pre seba najvhodnejšie spôsoby stravovania, životného štýlu, odpočinku, relaxácie – a potom si vyberte výživové doplnky, ktoré podporujú zdravý život. Správna výživa a hľadanie čo najsprávnejšej životosprávy sú podstatou a srdcom značky NUTRILITE.

TEAM NUTRILITE™

TEAM NUTRILITE je globálna komunita športových nadšencov – ľudí zaujímajúcich sa o vyvážený životný štýl – od tých, pre ktorých je šport ich hobby až po profesionálnych športovcov.

Vlastníci podnikania Amway, zákazníci a zamestnanci sa zúčastňujú rôznych podujatí organizovaných pod záštitou TEAM NUTRILITE. Naším cieľom je podnecovať fyzickú aktivitu, šport a zdravé stravovanie medzi priateľmi, rodinnými príslušníkmi a obchodnými partnermi prostredníctvom internetu aj mimo neho.

Značka NUTRILITE – oficiálna značka výživových doplnkov AC Miláno, globálne najúspešnejšieho futbalového klubu v histórii.

ABOUT THE AUTHOR

Som mladý chalan ktorého baví meniť život ludí k lepšiemu. Postup ktorý aplikujem na klientoch som najprv aplikoval na sebe.Som akreditovaný a certifikovaný výživový poradca - svoje vzdelanie som nadobudol v odlišných vzdelávacích organizáciach pre čo najširší zástup informácií. Pôsobím ako spoluautor knihy 107 neodolatelných smoothie receptov. - Zakladateľ Slovenského klubu zdravia.

Rastislav Bagita 

SLOVAK HEALTH CLUB

Tel. kontakt : 0917 236 108

IČO: 50300971

DIČ: 1081179363

Miesto podnikania :

Levice /Slovensko

Archív